Knižní vazba s ručně malovanou obálkou

Brno, Dominikánská 11

13.7.2016

590

Další vstupenky

Knižní vazba s ručně malovanou obálkou

Přijďte si vytvořit originální blok s vlastnoručně malovanou obálkou.

Tentokráte do krásných prostor s terasou Ateliéru Pohyblivý svátek na Dominikánské 13, v centru Brna.

Na kurzu Vám ukážeme základní vzory a jejich variace, pro vytvoření originálního obrázku a pak už se můžete jen ponořit do tvoření obálky a následně celého deníčku, kde budete mít jedinečnou příležitost sešít si jehlou a nití obsah svého deníčku a poté slepit s tvrdými deskami, které si předtím sami ozdobíte.

Tvorbou obálky Vás provede naše lektorka Katka, finální vazbu bloku si vytvoříte s lektorkou Pohyblivého svátku Barborou

Tyto ornamenty jsou inspirovány technikou Zentangle®, vytvoříme tak zajímavou kresbu na téma divotvorná zahrada, která ač bude vycházet ze stejného základu, bude u každého účastníka vyjádřením jeho jedinečnosti a odlišnosti.

Zakladateli techniky Zentangle® jsou Rick Roberts a Maria Thomasová. Je nejen inspirativní ale i dosažitelná všem díky své jednoduchosti, tudíž i lidem, kteří dříve nekreslili. Je také odpočinková a relaxační.

Následně si sešijete stránky Vašeho deníku či bloku jednou z variant knižní vazby, které Vám předtím názorně ukážu. Jakmile budeme mít hotový obal knihy i sešité stránky, pustíme se do lepení obalu ke kartonu a také ke stránkám. Výsledkem bude Váš osobitý a vlastnoručně vyrobený deník či blok.

Tvorbou obálky Vás provede naše lektorka Katka, finální vazbu bloku si vytvoříte s lektorkou Pohyblivého svátku Barborou.

Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, dospělé a děti od 15. Maximální počet účastníků je 6 lidí/kurz.

Kurz začíná v 16 hodin a trvá cca 4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto vedení obou lektorek, veškerý potřebný materiál a pomůcky. Na kurzu rovněž dostanete drobné občerstvení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Knižní vazba s ručně malovanou obálkou

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.