Jak znovu naslouchat své duši

Jak znovu naslouchat své duši

Adresa:

Brno, Zábrdovická 2

Termín: 17.9.2016
Vstupné:

1.300 Kč

17září sobota 09:30

Žánr: ostatní akceseminář


Kolikrát za den se vám stane, že stojíte před rozhodnutím? Ať banálním či důležitým, které vám změní život. Kolikrát si nejste jistí, zda se rozhodujete správně, nebo dokonce tápete a třeba i raději nerozhodnete nijak? Kdo nic nedělá, nic nepokazí... 

Jaké by to bylo rozhodovat se bez stresu a s jistotou?
Jaké by to bylo víc vnímat svou intuici a dokonale ji umět skloubit s rozumem? Vytvořit tak úžasnou harmonii vlastně těla i ducha a proplouvat životem s vnitřním vyrovnáním a štěstím? Dojít až do tohoto cíle je pro mnohé dlouhá cesta. Na co tedy čekat? Vydejte se na ni s námi.

Kudy tato cesta vede? 
Přes naše tělo...

Jak vnímáte energie kolem nás? Cítíte je, nebo je dokonce vidíte? Určitě znáte ten pocit, když někdo cizí se s vámi baví a stojí až příliš blízko vás... Schopnost vnímat různá energetická pole, vč. aury, máme všichni. Jen někteří dokáží vnímat více, druzí méně a někdo vůbec.

K čemu všemu vás tento seminář má dovést?

Především k sobě. K nalezení opět vnitřních cestiček k sobě sama. Uvnitř nás je moudrost celého Vesmíru. Všechny odpovědi na naše otázky už máme v sobě zodpovězené. Ale ruku na srdce, kdo z vás se k nim umí dostat? Na tomto semináři se ke všem těmto odpovědím nedostanete, ale ukážu vám cestu, jak se dá trénovat a rozvíjet se tímto směrem.

Jak se krůček po krůčku se dostávat k vnitřnímu klidu, ke své vlastní moudrosti.

Napomůžeme rozvoji intuice a sebelásky a vůbec lásky jako takové.
A tak se budeme učit nacítit se sami na sebe – zpřítomnit se, podpořit svou sebelásku, pomocí několika metod a technik než přejdeme k samotnému cvičení k rozvoji vnímavosti energetických polí.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jak znovu naslouchat...

Penzion Janka Brno (533 metrů)

Hotel Albellus Brno - Židenice (995 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 291 m)