Jak znovu naslouchat své duši

Brno, Zábrdovická 2

17.9.2016

1.300 Kč

Další vstupenky

Jak znovu naslouchat své duši

Kolikrát za den se vám stane, že stojíte před rozhodnutím? Ať banálním či důležitým, které vám změní život. Kolikrát si nejste jistí, zda se rozhodujete správně, nebo dokonce tápete a třeba i raději nerozhodnete nijak? Kdo nic nedělá, nic nepokazí... 

Jaké by to bylo rozhodovat se bez stresu a s jistotou?
Jaké by to bylo víc vnímat svou intuici a dokonale ji umět skloubit s rozumem? Vytvořit tak úžasnou harmonii vlastně těla i ducha a proplouvat životem s vnitřním vyrovnáním a štěstím? Dojít až do tohoto cíle je pro mnohé dlouhá cesta. Na co tedy čekat? Vydejte se na ni s námi.

Kudy tato cesta vede? 
Přes naše tělo...

Jak vnímáte energie kolem nás? Cítíte je, nebo je dokonce vidíte? Určitě znáte ten pocit, když někdo cizí se s vámi baví a stojí až příliš blízko vás... Schopnost vnímat různá energetická pole, vč. aury, máme všichni. Jen někteří dokáží vnímat více, druzí méně a někdo vůbec.

K čemu všemu vás tento seminář má dovést?

Především k sobě. K nalezení opět vnitřních cestiček k sobě sama. Uvnitř nás je moudrost celého Vesmíru. Všechny odpovědi na naše otázky už máme v sobě zodpovězené. Ale ruku na srdce, kdo z vás se k nim umí dostat? Na tomto semináři se ke všem těmto odpovědím nedostanete, ale ukážu vám cestu, jak se dá trénovat a rozvíjet se tímto směrem.

Jak se krůček po krůčku se dostávat k vnitřnímu klidu, ke své vlastní moudrosti.

Napomůžeme rozvoji intuice a sebelásky a vůbec lásky jako takové.
A tak se budeme učit nacítit se sami na sebe – zpřítomnit se, podpořit svou sebelásku, pomocí několika metod a technik než přejdeme k samotnému cvičení k rozvoji vnímavosti energetických polí.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jak znovu naslouchat své duši

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.