Dětský knižní festival Baldur

Brno, Ve Vaňkovce 2

25.6.2016

Další vstupenky

Dětský knižní festival Baldur

Dětský knižní festival BALDUR 25. červen 11:00–19:00 FAIT Gallery Ve Vaňkovce 2, 602 00 Brno Celodenní festival dětské knihy a ilustrace plný workshopů, přednášek a her ve spojení s malým knižním nakladatelstvím Baldur, bookshopem ArtMap a The Agosto Foundation.

Součástí festivalu bude také book fair představující to nejlepší z dětské ilustrace u nás včetně malých nakladatelství a sólových vydavatelských počinů. Festival Baldur vytváří prostor pro setkání odborníků a zkušených tvůrců dětských knih a ilustrací na jednom místě a vytváří tak novou platformu pro diskuzi o knihách pro děti.

Jednodenní festival se tak má stát zdrojem zábavy a kreativního vyžití pro každého, od dětí a jejich rodičů, až po samotné tvůrce a zároveň zdůraznit významnou roli pečlivě promyšleného konceptu dětských knih lokální výroby oproti knihám masové produkce. Festival Baldur se soustředí na dětské knihy s důrazem na jejich kulturní a také vzdělávací hodnotu.

Přizváním rodičů ke společné diskusi se samotnými autory a nakladateli chce nabídnout novou perspektivu ve vnímání dětských knih. Vstup zdarma. Děti nejvítanějšími hosty! http://www.baldurscave.com http://www.artmap.cz http://www.agosto-foundation.org http://www.faitgallery.com Nakladatelé: Ani-Muk Baobab Bylo nebylo Časopis Raketa Meander NaPOLI Nýbrž Uutěrky

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Dětský knižní festival Baldur

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.