Brněnská hladinka

Adresa:

Brno

Termín: 11.6.2016

11červen sobota 15:00

Žánr: ostatní akcesoutěž


Brněnská hladinka už tuto sobotu! Brněnská restaurace Risto Pizza Pub Tusto pořádá tuto sobotu soutěž v čepování piva Brněnská hladinka. Zúčastní se jí 32 výčepních nejen z Brna, ale i dalších měst ČR. Souboj v čepování bude probíhat vyřazovacím způsobem. V každém kole se proti sobě postaví dva výčepní a ten lepší postoupí do dalších bojů.

Úkolem soutěžících bude načepovat pivo "na hladinku" tedy na jeden zátah s krásnou krémovou pěnou. Na to, zda je pivo správně načepované bude dohlížet porota v čele s obchodním sládkem pivovaru Radegast Zdeňkem Baszczyňskim: „Čepování piva je velké umění, u nás ale není toto řemeslo úplně doceněno.

Proto jsem rád přijal roli předsedy poroty v soutěži, která pomůže prestiž výčepních zlepšit. Rád bych pozval všechny fanoušky dobrého piva, aby se přišli podívat.“ Souboje v čepování vypuknou v Brně v 15:00 hod.

Finále je v plánu v 19:00 hod. V rámci doprovodného programu zazní rockové skladby v podání zpěváků z Městského divadla v Brně a vystoupí i kapela Brněnská Hladinka (All Stars Beer Band). Moderovat bude Alan Novotný z Městského Divadla v Brně.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Brněnská hladinka

Best Western Premier Hotel International Brno Brno (134 metrů)

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (236 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (766 m)