Brněnská hladinka

Brněnská hladinka už tuto sobotu! Brněnská restaurace Risto Pizza Pub Tusto pořádá tuto sobotu soutěž v čepování piva Brněnská hladinka. Zúčastní se jí 32 výčepních nejen z Brna, ale i dalších měst ČR. Souboj v čepování bude probíhat vyřazovacím způsobem. V každém kole se proti sobě postaví dva výčepní a ten lepší postoupí do dalších bojů.

Úkolem soutěžících bude načepovat pivo "na hladinku" tedy na jeden zátah s krásnou krémovou pěnou. Na to, zda je pivo správně načepované bude dohlížet porota v čele s obchodním sládkem pivovaru Radegast Zdeňkem Baszczyňskim: „Čepování piva je velké umění, u nás ale není toto řemeslo úplně doceněno.

Proto jsem rád přijal roli předsedy poroty v soutěži, která pomůže prestiž výčepních zlepšit. Rád bych pozval všechny fanoušky dobrého piva, aby se přišli podívat.“ Souboje v čepování vypuknou v Brně v 15:00 hod.

Finále je v plánu v 19:00 hod. V rámci doprovodného programu zazní rockové skladby v podání zpěváků z Městského divadla v Brně a vystoupí i kapela Brněnská Hladinka (All Stars Beer Band). Moderovat bude Alan Novotný z Městského Divadla v Brně.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Brněnská hladinka

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.