Jak vycházet s partnerem

Jak vycházet s partnerem

Adresa:

Brno, Dominikánská 11

Termín: 22.6.2016
Vstupné:

390

22červen středa 17:30

Žánr: ostatní akceseminářdiskuze


Co vás čeká na semináři JAK VYCHÁZET S PARTNEREM

Naše partnerské vztahy bývají silně ovlivněny našimi kořeny. To, odkud pocházíme, spolu s tím, co si myslíme, kým bychom měli být, spolutvoří naše vztahy tak, jak jsme je znali. Když si uvědomíme, že na naše vzájemné rozdíly můžeme pohlížet jako na přínosy, můžeme začít měnit své vztahy k lepšímu.

A jak můžeme změnit svůj vztah k lepšímu?
V prvé řadě je třeba přijmout, že náš partner není zodpovědný za to, jak se cítíme. Je sice součástí našeho života, ale neurčuje, co se nám jeví jako správné a co jako nesprávné. Pomyslné misky vah spravedlnosti máme každý sám v sobě.

Kvalita našich vztahů je závislá na schopnosti přijmout druhého takový, jaký je. Abychom mohli druhé přijímat, potřebujeme respektovat, milovat a přijímat sami sebe.

Aby naše vztahy mohly dobře fungovat, je potřeba, abychom začali nejprve u sebe. Pokud změním své chování, umožním tím, aby se i ke mě druzí mohli chovat jinak.
Pro zdravý vztah je důležité pochopit, že jakmile se do diskuze zapojí ega, dojde k boji. Kde je boj, tam je i vítěz a poražený. Pokud chceme mít láskyplný vztah, potřebujeme se naučit řešit naše neshody bez boje – tedy bez ega.

Partner, kterého jsme si k sobě vybrali, není náhodný. Je to člověk, který nám umožňuje zpracovat stránky našeho nitra, které jsme ještě zcela nepřijali. To, co nám zobrazuje, je přesně to, co ještě neumíme. Stejně tak jsme nápomocní my pro druhého.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

26listopad neděle 14:45

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Poliklinika Bílý dům (Sál Břetislava Bakaly), Žerotínovo náměstí 533/6 Ostatní

Ubytování v okolí akce Jak vycházet s partnerem

Hotel Avanti Brno (379 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 040 m)