Jak vycházet s partnerem

Brno, Dominikánská 11

22.6.2016

390

Další vstupenky

Jak vycházet s partnerem

Co vás čeká na semináři JAK VYCHÁZET S PARTNEREM

Naše partnerské vztahy bývají silně ovlivněny našimi kořeny. To, odkud pocházíme, spolu s tím, co si myslíme, kým bychom měli být, spolutvoří naše vztahy tak, jak jsme je znali. Když si uvědomíme, že na naše vzájemné rozdíly můžeme pohlížet jako na přínosy, můžeme začít měnit své vztahy k lepšímu.

A jak můžeme změnit svůj vztah k lepšímu?
V prvé řadě je třeba přijmout, že náš partner není zodpovědný za to, jak se cítíme. Je sice součástí našeho života, ale neurčuje, co se nám jeví jako správné a co jako nesprávné. Pomyslné misky vah spravedlnosti máme každý sám v sobě.

Kvalita našich vztahů je závislá na schopnosti přijmout druhého takový, jaký je. Abychom mohli druhé přijímat, potřebujeme respektovat, milovat a přijímat sami sebe.

Aby naše vztahy mohly dobře fungovat, je potřeba, abychom začali nejprve u sebe. Pokud změním své chování, umožním tím, aby se i ke mě druzí mohli chovat jinak.
Pro zdravý vztah je důležité pochopit, že jakmile se do diskuze zapojí ega, dojde k boji. Kde je boj, tam je i vítěz a poražený. Pokud chceme mít láskyplný vztah, potřebujeme se naučit řešit naše neshody bez boje – tedy bez ega.

Partner, kterého jsme si k sobě vybrali, není náhodný. Je to člověk, který nám umožňuje zpracovat stránky našeho nitra, které jsme ještě zcela nepřijali. To, co nám zobrazuje, je přesně to, co ještě neumíme. Stejně tak jsme nápomocní my pro druhého.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jak vycházet s partnerem

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.