Zážitková aromaterapie

Brno, Dominikánská 11

22.6.2016

450

Další vstupenky

Zážitková aromaterapie

Co vás čeká na kurzu ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE

V kurzu zážitkové aromaterapie si budeme povídat o používání vybraných rostlinných a éterických olejů. Aromaterapie patří k holistické terapeutické metodě, která dokáže pomoci v akutní fázi nemoci i při vypjatých emočních situacích. Dokáže dlouhodobě působit jako prevence onemocnění, při nespavosti, depresích, stimuluje a uvolňuje. Naučíme se vybrat ty správné éterické oleje na konkrétní neduhy. Nebudu Vás zahlcovat širokou škálou vůní, ale vyberu pro Vás asi deset nejzajímavějších, nejběžnějších, snadno dostupných a přitom nejúčinnějších éteráčků.

Ukážeme si jak namíchat olej na masírování nebo do koupele, jak správně používat aromalampy a jak lze používat olejíčky i bez moderních pomůcek :-) Zabrousíme i do psychosomatiky a spojení s olejíčky. Budeme si povídat a sdílet.

Dle aktuální nálady si můžeme ukázat masáž některé části těla ve dvojicích nebo Vás naučím jednoduchou automasáž. A nebo obojí:-) Ale hlavně si v kurzu namícháte Váš osobní olejíček, který budeme míchat dle Vaší aktuální nálady a situace. Podle toho co budete potřebovat posílit, nebo naopak eliminovat. Nebo jen pro lepší náladu, pro lepší dýchání, na ekzém, na chřipku, na bolest hlavy, pro zahřátí nebo ochlazení.

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Zážitková aromaterapie

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.