Decoupage 3x jinak

Decoupage 3x jinak

Adresa:

Brno, Dominikánská 11

Termín: 14.6.2016
Vstupné:

390

14červen úterý 17:30

Žánr: ostatní akce


Co vás čeká v kurzu DECOUPAGE 3x JINAK

Decoupage neboli ubrousková technika skýtá široké možnosti využití – s její pomocí můžeme zdobit jak rovné plochy, tak i tvarované předměty, dá se použít na sklo, dřevo, keramiku i kov. V tomto kurzu si vyzkoušíme různé kombinace klasické ubrouskové techniky s dalšími variantami.

Co se naučíte:

Se začátečníky probereme, jak vystřihnout a oddělit motiv z ubrousku, jak nanášet lepidlo a lak, co je potřeba pro dobré přilnutí ubrousku či papíru k dekorovanému předmětu a další dovednosti potřebné pro tuto techniku. Spolu s pokročilejšími účastníky si pak vyzkoušíme dekorování různých povrchů v kombinaci s akrylovými barvami, strukturovací pastou, korálky a dalšími přízdobami.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální a jedinečnou dekoraci - obrázek na plátně, ozdobený rámeček či krabičku, kartonové zvířátko nebo skleněný svícen (podle altuální nabídky). Tyto vlastnoručně dekorované drobnosti budou zdobit váš domov, nebo je můžete použít jako dárek pro vaše blízké či kamarády.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Decoupage 3x jinak

Hotel Avanti Brno (379 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 040 m)