Bafni: Závěr sezóny

Poslední představení sezóny! Fenomenální párty! DJ LAIS! Všichni herci na jevišti! Impro, jak se patří, a čas a prostor na setkání a společnou párty po představení. Na čtvrtek si vemte dovolenou! Budeme na vás čekat my a skvělý: DJ LAIS (Metro, Mersey, Wedding DJs).

Přijďte se rozloučit se sezónou 2015/2016 ve velkém stylu. Základem našeho divadelního představení je čistá improvizace. Herci improvizují scénky na témata zadaná diváky. Neexistuje žádný scénář, žádné předepsané role. Vše vzniká přímo na jevišti před očima diváků za doprovodu živé hudební improvizace.

Lístky je možné koupit pouze a výhradně v exkluzivním předprodeji v Kabinetu múz od některého z herců, a to: - pondělí 13. 6. 2016 mezi 18 a 20 hodinou - úterý 14. 6. 2016 mezi 18 a 20 hodinou - ve středu 18. 5. 2016 od 18 hodin Do sálu je vstup otevřen od 19:30.

Cena lístku: - 160 Kč - dospělý - 120 Kč - student a důchodce Při vyprodání lístků na sezení na židlích je možné koupit lístky na alternativní sezení či stání za sníženou cenu 90 Kč.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Bafni: Závěr sezóny

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.