Paměťové techniky: dovolená - jak procvičit mozek a zabavit děti

Brno, Dominikánská 11

15.6.2016

350

Další vstupenky

Paměťové techniky: dovolená - jak procvičit mozek a zabavit děti

Přijďte se inspirovat na náš seminář a získat zásobu tipů a her, které mohou obohatit čas dovolených celé rodině. Pro účast na semináři není rodičovství podmínkou!

Co vás čeká v kurzu PAMĚŤOVÉ TECHNIKY: DOVOLENÁ – JAK PROCVIČIT MOZEK A ZABAVIT DĚTI

O dovolené se nejvíce těšíme na to, že tzv. „vypneme“. V relaxovaném stavu můžeme velmi dobře procvičovat paměť, protože jejím velkým nepřítelem je stres, kterého si ve všedních dnech užíváme víc než dost. Paměťové techniky jsou blízké i dětem, protože jsou založeny na představivosti, fantazii, vizualizaci – dobře jim jdou a baví je. Přijďte se inspirovat na náš seminář a získat zásobu tipů a her, které mohou obohatit čas dovolených celé rodině. Pro účast na semináři není rodičovství podmínkou! 

Co se naučíte:

Pravidlo 4P: Poznat – Přijmout – Přizpůsobit – Používat. Paměťové háčky. Co je to kategorizace. Seznámím vás s metodou LOCI a s tím, jak využít příběh pro zapamatování čehokoliv. Na hrách (slovních i stolních) si procvičíme pozornost, krátkodobou paměť a popustíme uzdu fantazii… 

Co si odnesete:

Spoustu nápadů a tipů, jak smysluplně zabavit děti, strávit s nimi volný čas a zároveň pořádně procvičit mozek (svůj i jejich). 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Paměťové techniky: dovolená - jak procvičit mozek a zabavit děti

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.