Aromaterpeutická lékárnička

Aromaterpeutická lékárnička

Adresa:

Brno, Dominikánská 11

Termín: 8.6.2016
Vstupné:

450

8červen středa 17:30

Žánr: ostatní akceseminář


Prázdniny jsou za dveřmi a nejen v létě na nás číhají různí strašáci v podobě štípanců, zranění a akutních obtíží. Pojďme si povídat o tom, jak na ně vyzrát bez chemie.

Co Vás čeká v kurzu AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA NEJEN NA CESTY

V tomto semináři Vám představím olejíčky, které si můžete s sebou sbalit na cestu na dovolenou, ale místo si určitě najdou ve Vaší domácnosti celoročně. Vybrala jsem pár olejíčků, bez kterých se doma neobejdu, a jsou v naší rodině tou první pomocí na akutní onemocnění, zranění a potíže. 

Co se naučíte:

Naučíte se správně olejíčky použít a aplikovat. Nejdůležitější částí kurzu je totiž právě povídání o tom, jak se éterické oleje používají, protože není radno si s nimi zahrávat, ale když víte jak na ně, skvěle Vám poslouží. 

Po semináři budete schopni rozeznat, jaké olejíčky je vhodné použít na odřeniny, popáleniny, bolesti, namožená záda a bolavé nohy, na bolesti zubů, jak vyzrát na hmyz atd… 

Co si odnesete:

Domů si odnesete vlastnoručně vyrobenou mastičku na odřeniny, popáleniny a jiná zranění. Spolu s mastičkou si také odnesete spoustu užitečných rad a receptů pro použití v domácím prostředí. Vše budete mít napsáno v podrobných skriptech. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Aromaterpeutická...

Hotel Avanti Brno (379 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 040 m)