Aromaterpeutická lékárnička

Brno, Dominikánská 11

8.6.2016

450

Další vstupenky

Aromaterpeutická lékárnička

Prázdniny jsou za dveřmi a nejen v létě na nás číhají různí strašáci v podobě štípanců, zranění a akutních obtíží. Pojďme si povídat o tom, jak na ně vyzrát bez chemie.

Co Vás čeká v kurzu AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA NEJEN NA CESTY

V tomto semináři Vám představím olejíčky, které si můžete s sebou sbalit na cestu na dovolenou, ale místo si určitě najdou ve Vaší domácnosti celoročně. Vybrala jsem pár olejíčků, bez kterých se doma neobejdu, a jsou v naší rodině tou první pomocí na akutní onemocnění, zranění a potíže. 

Co se naučíte:

Naučíte se správně olejíčky použít a aplikovat. Nejdůležitější částí kurzu je totiž právě povídání o tom, jak se éterické oleje používají, protože není radno si s nimi zahrávat, ale když víte jak na ně, skvěle Vám poslouží. 

Po semináři budete schopni rozeznat, jaké olejíčky je vhodné použít na odřeniny, popáleniny, bolesti, namožená záda a bolavé nohy, na bolesti zubů, jak vyzrát na hmyz atd… 

Co si odnesete:

Domů si odnesete vlastnoručně vyrobenou mastičku na odřeniny, popáleniny a jiná zranění. Spolu s mastičkou si také odnesete spoustu užitečných rad a receptů pro použití v domácím prostředí. Vše budete mít napsáno v podrobných skriptech. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Aromaterpeutická lékárnička

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.