Myšlenkové mapy pro každý den - hledám práci

Myšlenkové mapy pro každý den - hledám práci

Adresa:

Brno, Dominikánská 11

Termín: 7.6.2016
Vstupné:

350

7červen úterý 17:30

Žánr: ostatní akceseminář


Svět práce – stojíme na rozcestí. Kudy se vydat? Jaké mám možnosti? Co mohu nabídnout? Jaká práce je pro mne vhodná? Kde ji hledat? Tolik otázek… Přijďte načerpat inspiraci na náš seminář.

Co vás čeká v kurzu MYŠLENKOVÉ MAPY PRO KAŽDÝ DEN – HLEDÁM PRÁCI

Svět práce – stojíme na rozcestí. Kudy se vydat? Jaké mám možnosti? Co mohu nabídnout? Jaká práce je pro mne vhodná? Kde ji hledat? Jak mám oslovit potencionální zaměstnavatele – jak napsat dobrý životopis? Tolik otázek… I v této životní situaci nám může pomoci zvládnutí techniky myšlenkových map a její praktické využití, tentokrát pro strukturování a rozhodování. 
Přijďte načerpat inspiraci na náš seminář. Vytvořením myšlenkové mapy mnohonásobně zvýšíte šanci, že se vám vaše plány podaří uskutečnit. 

Co se naučíte:

Co je myšlenková mapa, proč funguje tak dobře, kdy ji můžeme použít, jak postupovat a co všechno k tomu potřebujeme. Nakreslíme si svou (první?) myšlenkovou mapu na dnešní téma a uděláme tak velký krok k tomu, že ve světě práce nebudeme bloudit a rozhodně se neztratíme. 

Co si odnesete:

Několik pomocných vzorových myšlenkových map a hlavně vlastnoručně nakreslenou mapu na dnešní téma; inspiraci pro vytvoření vlastního rukopisu při tvorbě myšlenkových map. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Myšlenkové mapy pro...

Hotel Avanti Brno (379 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 040 m)