Pedig - ošatka s vyplétaným dnem

Pedig - ošatka s vyplétaným dnem

Adresa:

Brno, Dominikánská 11

Termín: 6.6.2016
Vstupné:

420

6červen úterý 17:30

Žánr: ostatní akcekurz


Svět pedigu vás okouzlí svými možnostmi. Je krásné sledovat, jak se z tak prostého materiálu dají vytvořit nejrozmanitější praktické doplňky a dekorace.

Co vás čeká v kurzu PEDIG – OŠATKA S VYPLÉTANÝM DNEM

V tomto kurzu si rozšíříte a doplníte dovednosti a znalosti ze základního kurzu pletení z pedigu. Ukážeme si další variantu pletení z pedigu, a to vyplétané dno. 

Během kurzu si vyrobíte pěknou ošatku na pečivo, zdobenou korálky či barveným pedigem, vše podle vaší fantazie. 

Pedig má tu výhodu, že pokud v přechozím výpletu najdete chybu, můžete vše nebo jen část rozplést a chybu napravit - anebo také nemusíte. Vždyť pravidelně opakovaná chyba se stává vzorem, takže chybu v pletení lze využít i ve prospěch koše. Stačí se zamyslet nad tím, zda se nevydařený detail nedá opakovat a nevytvořit tak výjimečný vzor. Každý výrobek je originál a fantazii se zde meze nekladou. 

Co se naučíte:

Naučíte se krok za krokem, jak vyplést dno košíku. Budete pracovat s přírodním nebo barveným pedigem, zdobit můžete i korálky. 

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například oplétání demižonu. 

Co si odnesete:

Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete vlastnoručně vyrobený výrobek, který poslouží např. jako krásná dekorace vašeho bytu. 

Své dovednosti můžete rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat výrobě složitějších dekoračních předmětů. Zajímavou alternativou je také kurz Pletení z papíru.


Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pedig - ošatka s...

Hotel Avanti Brno (379 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 040 m)