Jak se konečně naučit cizí jazyk?

Brno, Dominikánská 11

31.5.2016

490

Další vstupenky

Jak se konečně naučit cizí jazyk?

Zkusili jste všechny možné jazykové kurzy, ale výsledek není takový, jaký jste očekávali? Na tomto kurzu se dozvíte, jak se efektivně učit slovíčka, nejvhodnější postup pro učení gramatiky a nejnovější trendy učení jazyka celkově.

Co Vás čeká na kurzu JAK SE KONEČNĚ NAUČIT CIZÍ JAZYK?

Vysvětlím vám rozdíly mezi dětským a dospělým mozkem a podíváme se, co se od dětí můžeme naučit. Projdeme klasické metody výuky cizích jazyků, zhodnotíme jejich efektivitu a řekneme si, jak se to dá dělat lépe. Probereme všechny možné způsoby, jak se učit, a zmíníme jejich výhody i úskalí. Řeknu vám také, čím si při učení nejvíc škodíte a jak dosáhnete nejlepších výsledků. U každé oblasti rovněž zmíníme nejnovější trendy a výzkumy. 

Co se naučíte?

Na kurzu se například dozvíte, proč nefunguje klasické "biflování" slovíček. První problém je zřejmý - pokud chodíte na jednu hodinu týdně a nová slovíčka se učíte den předem, nebudete si z nich za týden pamatovat skoro žádné. Překážek je ovšem víc. Pokud si například zapamatujete, že "stůl" se překládá jako "table", bude vám chybět spousta podstatných informací - "stůl" se dá přeložit i jinak a "table" má víc významů než jen "stůl", a především nevíte, s jakými přídavnými jmény se dá použít, v jakých situacích, kdy to zní přirozeně, kdy nikoliv atd. Slovíčka se dají učit výrazně efektivněji. 

Co si odnesete?

Kromě praktických znalostí si odnesete i přehledný text, se vším co proberete na kurzu.

Co s sebou?

Budete potřebovat něco na psaní a blok. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jak se konečně naučit cizí jazyk?

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.