Euro Bike Fest 2016

Euro Bike Fest 2016

Adresa:

Pasohlávky

Termín: 26.5.2016 29.5.2016
Vstupné:

250 - 600 Kč

26kvě - 29kvě celý den

Žánr: festivalmotoběhsetkání

Umělci: HarlejDymytry


Euro Bike Fest je největším festivalem svého druhu v ČR. Letošní osmý ročník se koná od 26. do 29. května v rekreačním areálu ATC Merkur Pasohlávky.

Každý rok sem přijíždí okolo 6000 fanoušků z ČR a okolních států. Doprovodný program festivalu bude soustředěn na pátek 27. a sobotu 28. května. Už v pátek čeká návštěvníky se návštěvníci závod o přežití - Zombie Run.

Závodníkům se totiž do cesty se jim postaví třicet oživlých mrtvol. Samotné zombies budou vytvářeny v předvečer závodu v rámci soutěže bodypainterů jejichž letošní téma je nukleární apokalypsa. Sobota chystá na návštěvníky nálož dalších adrenalinových zážitků – exhibici mototrialu, jízdu čtyř motorek v kouli smrti a další kousky v podání kaskadérské skupiny Crazy day. Chybět nebudou zápasy v thaiboxu či Středověký kontaktní boj.

K vidění budou také přestavby motorek či aut. Během celé akce vystoupí na dvou hudebních scénách Euro Bike Festu vystoupí kapely Harlej, Doga, Dymytry, slovenští Guns and Roses Tribute a další.

Vstupenky: 600 Kč na celou akci, sobota 450Kč, 250 Kč na sobotu od 10 hodin do 17 hodin.

Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Brně Akce v obci Pasohlávky

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Euro Bike Fest 2016

Hotel Termal Pasohlávky (2.6 km)

Hotel IRIS Pavlov (9.8 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Hotel Bonsai Mikulov Hotel Bonsai Mikulov Mikulov (13 km)