Smack (křest alba)

Brno, Štefánikova 24

27.5.2016

180 – 210

Koupit vstupenku

Další vstupenky na koncerty

Smack (křest alba)

Prvním z nich je křest Smackova alba SICK, se kterým vyhrál letošní cenu Slavíka, stejně jako minulý rok s albem P’s A Love. Další počin, který se bude křtít, je Eins Zwei Dryman Mixtape vol. 2, který je plný Drymanovy produkce a spousty hostů.

Třetím pokřtěným nosičem bude vinyl s názvem Sapyens vo. 1, který dával dohromady Dj Alyaz pod stejnojmenným labelem, který spadá pod BiggBoss. Aby toho nebylo málo, tak druhá stage bude patřit bandě jménem Heldenkëllerz, kteří zde oslaví svoje 5. výročí.

Velmi pracovitý producent a šéf labelu Meanbucket a opravdu zkušený DJ stojící za mejdany jako Dutty Weekend, nebo Muffin Muffin nabídne to nejčerstvější z oblasti baile funku, house, b more soundu a dalších stylů, které nikoho...
Smack, vlastním jménem Jakub Janeček, je
Multižánrový producent, remixér a DJ, který se na scéně pohybuje od začátku milénia se věnuje bass music, dubstepu, uk funky, a grimu. V roce 2012 vydal debutové LP Meeting Minutes.
Freezer je český multižánrový producent a DJ, který vydal své debutové album Black Box na labelu Hypno 808. Jeho produkce v poslední době zasahuje i přímo do UK.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Smack (křest alba)

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.