Kabinet Filmúz // There Will Be Blood // Kabinet Múz

Kabinet Filmúz // There Will Be Blood // Kabinet Múz

Adresa:

Brno, Sukova 4

Termín: 4.5.2016

4květen středa 20:30

Žánr: ostatní akcezdarma


KABINET MÚZ SE BUDE TEĎ ČAS OD ČASU MĚNIT V KABINET FILMÚZ… …a 4. května budiž jeho premiéra, kdy začneme s americkými nezávislými filmy. Pro začátek si pustíme vysoce úspěšný - pro leckoho režisérův vrcholný snímek – AŽ NA KREV z roku 2007 od svébytného tvůrce průhledů do zakázaných světů, analyzátora neurotických vizí a stylistického ekvilibristy PAULA THOMASE ANDERSONA.

AŽ NA KREV or THERE WILL BE BLOOD je epickým vyprávěním o honbě Daniela Plainviewa za prospěchem z ropného boomu. Plainview, jdoucí přes mrtvoly a obětující veškeré síly za účelem mocenské ziskuchtivosti, se ale zároveň čím dál tím více vzdává své lidskosti. AŽ NA KREV je střet ideových protiváh, tvrdých ruk dravého kapitalismu ztvárněného vzestupivším magnátem, a religiózního charizmatu v podání kazatele Eliho Sundaye.

Město se kde existovala jen důvěra v náboženská dogmata, stává centrem prýštící kluzké hmoty. Konflikt tradic a nově objevených sfér byznysu je v Andersonově filmu dotažen na nejvyšší možnou míru. AŽ NA KREV je nekompromisní a syrovou freskou korunovanou strhujícím vystoupením do role vžitého Daniela Day-Lewise. VSTUPNÉ ZDARMA (DOBROVOLNÉ vítané) or THERE WILL BE BLOOD.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kabinet Filmúz // There...

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (200 metrů)

Grandhotel Brno Brno (329 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (641 m)