Level 20 (dvacet let za mix-pultem) // kabinet múz

Level 20 (dvacet let za mix-pultem) // kabinet múz

Adresa:

Brno, Sukova 4

Termín: 6.5.2016

6květen pátek 21:00

Žánr: koncerty house underground


Letos je tomu právě dvacet let, co se na tuzemské taneční scéně objevili bráchové Javas s Koalou, kteří pomohli zformovat house music nejen v Brně. Hipsteři své doby nás zásobují rytmem už po dvě desetiletí, kdy prošli celou řadou vlivů napříč vinylovým i digitálním hudebním spektrem. Pod nánosy letitých zkušeností si každý z nich našel vlastní vkus a vyjádření odrazu dnešní doby.

V tomhle „levlu“ je potřeba se zamyslet a nechat na sebe působit vibrace, které nabíjí… Pozvání přijal i brazilský DJ Marcelo K2, pobývající toho času v našich končinách. Máme tak možnost poznat něco ze scény v exotickém Sao Paulu, kde se nejdříve podílel na fungování labelu Anarchy In The Funk a později i Tropical Underground, na jehož realizaci došlo až po příchodu do Evropy.

Marcelo dokáže inteligentně skloubit divokost jihoamerického kontinentu třeba se stylově vyzrálou berlínskou současností. Forma jeho hudebního vyjádření se nese v duchu house music, přes electro až k technu. Let´s celebrate twenty years behind the decks with bros Djs Javas & Koala and their special guest Marcelo K2 from Brazil. vstup / entry: 80 CZK (na místě) start: 21h.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Level 20 (dvacet let za...

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (200 metrů)

Grandhotel Brno Brno (329 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (641 m)