Mezi kontakty :: kieslowski + kittchen :: host: narcotic fields // kabinet múz

Mezi kontakty :: kieslowski + kittchen :: host: narcotic fields // kabinet múz

Adresa:

Brno, Sukova 4

Termín: 23.5.2016

23květen pondělí 20:00

Žánr: koncerty


KIESLOWSKI & KITTCHEN společně vyráží na sérii koncertů MEZI KONTAKTY KIESLOWSKI a KITTCHEN, dvě dua, dva výrazné hudební projekty, čtyři přátelé.

V roce 2016 společně odehrají čtyři koncerty spojené do turné MEZI KONTAKTY. 22. 5. BRATISLAVA ( + Archívny chlapec) 23. 5. BRNO ( + Narcotic Fields) 24. 5. OLOMOUC (+ Flash The Readies) 21. 9. PRAHA - 5 LET KIESLOWSKI Tři první koncerty pojedou obě kapely společně, poslední pražská zastávka je primárně narozeninovým večírkem Kieslowski. Kittchen tu budou v roli gratulantů a také jedním z hudebních hostů.

V Akropoli zároveň uslyšíte věci, které vznikly v průběhu květnových zastávek šňůry. Tedy teprve vzniknou. Takže vlastně uslyšíte věci, které ještě neexistují. “Dlouho se známe, vždycky jsme spolu chtěli něco podnikat a nikdy na to zatím nebyl pořádně čas. A tak jsme si řekli, že na nic nebudeme čekat a dohodli jsme si společnou šňůru. Že to ale trvalo, co?” komentuje maskovaný písničkář Kittchen. “Rádi bychom se mezi kapelami na šňůře různě prolínali, určitě si v našich setech budeme navzájem hostovat.

A chystáme i pár překvapení. Hlavně si to ale chceme společně užít,” zmiňuje Marie, zpěvačka a klavíristka Kieslowski. Na všech koncertech se budou moci fanoušci obou kapel těšit na promítání nových videoklipů. KITTCHEN - SUDETY a v premiéře i zbrusu nový snímek KIESLOWSKI - NORMANDIE.

Oba snímky režíroval David Mencl, v druhém případě doplněný o Agátu F. Mayerovou. David Mencl o chystaném turné říká: “Naše agentura Everything Goes připravila oběma kapelám tuhle minišňůru doslova na míru. Řekli jsme si, že z toho společného zážitku chceme dostat maximum. Natočili jsme oba klipy, z turné připravujeme dokument, který bude mít premiéru na iDnes 6. 6. 2016, o den později bychom přes Vice.com chtěli pustit do světa i zákulisní fotografie a rozhovor se všemi hudebníky. Když už jednou jedem, ať to stojí za to.” Nenechte si tedy ujít společné večery dvou blízkých kapel, čtyř hudebníků, přátel. Aby vám pak nebylo smutno, že jste u toho nebyli. www.kittchen.cz www.facebook.com/kieslowski www.everythinggoes.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mezi kontakty ::...

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (200 metrů)

Grandhotel Brno Brno (329 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (641 m)