Zážitková aromaterapie

Zážitková aromaterapie

Adresa:

Brno, Dominikánská 11

Termín: 4.5.2016
Vstupné:

450

4květen středa 17:30

Žánr: ostatní akce


Co vás čeká na kurzu ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE

V kurzu zážitkové aromaterapie si budeme povídat o používání vybraných rostlinných a éterických olejů. Aromaterapie patří k holistické terapeutické metodě, která dokáže pomoci v akutní fázi nemoci i při vypjatých emočních situacích. Dokáže dlouhodobě působit jako prevence onemocnění, při nespavosti, depresích, stimuluje a uvolňuje. Naučíme se vybrat ty správné éterické oleje na konkrétní neduhy. Nebudu Vás zahlcovat širokou škálou vůní, ale vyberu pro Vás asi deset nejzajímavějších, nejběžnějších, snadno dostupných a přitom nejúčinnějších éteráčků.

Ukážeme si jak namíchat olej na masírování nebo do koupele, jak správně používat aromalampy a jak lze používat olejíčky i bez moderních pomůcek :-) Zabrousíme i do psychosomatiky a spojení s olejíčky. Budeme si povídat a sdílet.

Dle aktuální nálady si můžeme ukázat masáž některé části těla ve dvojicích nebo Vás naučím jednoduchou automasáž. A nebo obojí:-) Ale hlavně si v kurzu namícháte Váš osobní olejíček, který budeme míchat dle Vaší aktuální nálady a situace. Podle toho co budete potřebovat posílit, nebo naopak eliminovat. Nebo jen pro lepší náladu, pro lepší dýchání, na ekzém, na chřipku, na bolest hlavy, pro zahřátí nebo ochlazení.

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zážitková aromaterapie

Hotel Avanti Brno (379 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 040 m)