Brno, Křížkovského 47, Brno 603 73

23.4.2016 24.4.2016

40-150

Další vstupenky

XI. a XII. mezinárodní výstava koček z celé Evropy

Organizace Moravia Cat Club, která sdružuje milovníky a majitele koček, pořádá letos v Brně již 11. a 12. mezinárodní výstavu koček, na kterou Vás srdečně zve. Výstavy se účastní více než 150 ušlechtilých koček, také kočky domácí. Vystavovatelé se k nám sjedou z Rakouska, Slovenska, Maďarska, Polska, Finska, Dánska a Slovinska.

Vystavené kočky jsou čistokrevné šlechtičny z různých zemí. Od 10 hodin bude probíhat na výstavě posuzování (pozvali jsme prestižní zahraniční posuzovatele), asi od 14 hod bude předávání cen Best in Variety, a asi od 15 hodin začne závěrečná soutěž o nejkrásnější kočky výstavy.

Této soutěže se mohou částečně zúčastnit i diváci jakéhokoliv věku - stačí, když si tipnou vítěznou kočku, a pokud jeho tip bude správný, vyhrávají kokardu ! Tipovací soutěž pro návštěvníky je oba dny. Také jsme připravili soutěž Miss Voroněž - pojmenovaná po hotelu, ve kterém se výstava koná - a při ní dáváme prostor každému návštěvníkovi, aby si na chvíli zahrál na profesionálního posuzovatele, zvolil ze všech koček, které v klecích ten den viděl tu nejhezčí a při odchodu z výstavy zanechal svůj hlas s katalogovým číslem kočky u prodeje vstupenek.

Hlasy se po 14té hodině sečtou a vítězné kočky se vyhlásí - vyhlásíme 1 až 3. místo Na výstavě najdete mnoho stánků s rozmanitými věcmi k prodeji, budete se moci vyfotit u profesionálního fotografa, děti si budou moci nechat namalovat na obličej něco moc pěkného ;) Bude to víkend plný zážitků ! Pro rodiny s dětmi, které jsou držiteli Rodinných pasů, nabízíme 20% slevu na vstupném.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce XI. a XII. mezinárodní výstava koček z celé Evropy

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.