Brno, Dominikánská 11

19.4.2016

2490

Další vstupenky

Tvůrčí psaní - seriál

Pro koho je kurz určen a co Vás čeká na kurzu TVŮRČÍHO PSANÍ:

Kurz je určen pro všechny, kdo chtějí psát. Je vhodný jak pro začátečníky, kteří zatím napsali jen pár stránek, tak i pro trochu zkušenější tvůrce, co už mají hotových několik delších povídek. Nezáleží na tom, jestli plánujete psát poezii nebo prózu, jestli chcete tvořit pohádky pro děti nebo náročné psychologické romány – na své si přijde každý. 

Všechny hodiny budou rozděleny do tří částí. V té první se seznámíme s praktickými aspekty spisovatelského řemesla – řekneme si třeba, jak přilákat múzu, když se inspirace zrovna nedostává, jak dostat svou povídku do rádia, jak uspět v literární soutěži, jak dosáhnout vydání knihy. V druhé části se vždy budeme zabývat nějakým tématem z tvůrčího psaní – jak napsat dobrý dialog, jak vytvořit přesvědčivou a živou postavu, jak se vyhnout nudným popisům. A aby kurz nesklouzl k teoretizování, poslední část každé hodiny bude tvořit spousta drobných i větších cvičení. Budete také dostávat různé domácí úkoly. 

Maximální počet osob je 8/kurz. Každá lekce bude trvat dvě hodiny, kurz bude probíhat vždy jednou za dva týdny. Sejdeme se 19. dubna, 3. května, 17. května, 31. května, 14. června a 28. června

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Tvůrčí psaní - seriál

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.