Přejít na stránky Ticketpro.cz

Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá: Rock divokých koní

Adresa:

Brno, Minská 15

Termín: 30.5.2015

30květen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockunderground


Olda s Dášou vystoupí v Brně v náhradním termínu 30.5. a to s novým programem a novými energickými duety! Program už se nebude jmenovat Čekání na Magora, ačkoliv vzpomínka na Jirouse také v programu zazní.

MŮŽE JÍT TOHLE DOHROMADY?!

„komerční seladón, bavič a lev salónů

a

legendární písničkářka českého undergroundu, dlouholetá partnerka I. M. Jirouse“

–>>>

třeskuté propojení dvou rozdílných světů

na jednom podiu…

 

Oldřich Kaiser: Olda s kytarou, s elektrickými houslemi. rocker i bavič. jeho nezaměnitelný hlas v duetech s dášou rockersky válí
i něžně dojímá.

Dáša Vokatá: známá undergroundová zpěvačka s pohnutým osudem. kytara a písně psané srdcem.

O vystoupení

Z překvapivého spojení dvou jedinečných osobností vzniklo fungující duo, které dokáže při svých koncertech bavit diváky svou pulsující energií, citem a předávanou radostí.

Známý herec Oldřich Kaiser objevil ve spojení s Dášou Vokatou svůj rockerský potenciál, válí na elektrické housle, opřel se do kytarových strun a vyhledává další a další hudební nástroje. Společné živelné duety prokládá hereckými gagy a improvizacemi, kterými baví rozličné publikum. S respektem recituje básně Ivana Martina Jirouse zvaného Magora – bývalého životního partnera Dáši Vokaté.

Dáša Vokatá, známá písničkářka a básnířka, která je svým osudem pevně spjatá s českým undergroundem. Po svém pobytu v komunách v 70. letech a podpisu Charty 77 byla vyhoštěna do Rakouska. Po roce 1989 se částečně vrací do Čech a žije s básníkem I.M.Jirousem, Magorem.

Často koncertuje, ať už sólově, ve dvojici s Magorem či za doprovodu dalších muzikantů. Po Magorově smrti (2011) se na čas stahuje do ústraní, až řízením osudu nachází uměleckou inspiraci v Oldřichu Kaiserovi, v jehož doprovodu se vrací na podia, vydává novou desku Dva divoký koně a vytváří novou nerozlučnou dvojici.

Společné album: Dva divoký koně (Guerilla Records, pokřtěno 8.2.2014 v Paláci Akropolis)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Oldřich Kaiser a Dáša...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (15.1 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (19.7 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (20.8 km)