Nazareth

Nazareth

Adresa:

Brno, Veveří 115

Termín: 15.5.2015

15květen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrock

Umělci: Nazareth


Rocková legenda se vrací do České republiky! Kapela Nazareth odehraje jediný koncert v ČR v Brně, a to 15.5.2015 v supermoderním sále Sono Music Club.

Nazareth do Brna dorazí posíleni o zkušeného a kvalitního zpěváka Carla Sentance. Dan McCafferty s kapelou nekoncertuje od roku 2013 ze zdravotních důvodů. Carl Sentance během své kariéry působil v kapelách Geezer Butler Band, Paul Chapman´s Ghost, Krokus, Persian Risk a aktuálně spolupracuje s kapelou klávesáka z Deep Purple Dona Aireyho. V Brně se tedy představí ve složení: Carl Sentance – zpěv; Pete Agnew – spoluzakladatel skupiny, baskytara; Jimmy Murrison – kytara; Lee Agnew – bicí

Návštěvníci brněnského koncertu se mohou těšit na průřez největšími hity i skladby z posledního alba Rock 'n' Roll z r. 2014. Program večera rozšíří vynikající česká kapela, která obsadila 2.místo v soutěži na Idnes o "nej český kytarový riff" se skladbou Planeta Hieronyma Bosche II, artrocková legenda z Brna - PROGRES 2.

Nazareth je skotská rocková skupina, známá několika hard rockovými hity, stejně jako coververzí balady „Love Hurts“ z poloviny 70. let. Skupina byla založena ve městě Dunfermline ze zbytků polo-profesionální místní kapely The...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nazareth

Restaurace a hotel OlbergBlansko (15.7 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.3 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.2 km)