Přejít na stránky Ticketpro.cz

Vašo Patejdl Live

Adresa:

Brno, Sportovní 2

Termín: 17.4.2015

17duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockpopfilm

Umělci: Vašo Patejdl


VAŠO PATEJDL s kapelou míří do brněnského BOBYCENTRA

Legenda a zakladatel skupiny Elán, úspěšný hudební producent, textař a hudebník vystoupí se svojí doprovodnou kapelou v brněnském Bobycentru, a to 17. dubna 2015!

Zpěvák, skladatel a hudební producent Václav "Vašo" Patejdl se narodil 10. října 1954. Po ukončení SVS absolvoval studium kompozice u profesora Alexandra Moyzesa na VŠMU v Bratislavě. V roce 1968 byl jedním ze zakladatelů poprockové skupiny Elán, ze které v roce 1985 odešel a začal úspěšnou sólovou kariéru. Spolu s textařem Lubošem Zemanem tvořil stálou autorskou dvojici. Je vítězem Bratislavské lyry z roku 1987. V roce 1996 se vrátil do Elánu, kde působí dodnes jako hráč na klávesový nástroj. Vašo Patejdl se autorsky, hudebně i pěvecky podílel na tvorbě slovenských i zahraničních interpretů např. Beáta Dubasová, Marika Gombitová, Banket, Heidi Janků. Jako skladatel filmové hudby se proslavil písněmi pro film FONTÁNA PRO ZUZANU a jeho několika pokračování. Je zakladatelem, majitelem a provozovatelem nahrávacího studia Relax v Bratislavě.

Vstupenky na tento ojedinělý koncert legendy slovenské populární hudby exkluzivně nabízí předprodejní síť Ticketpro, a to za cenu 299,-

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vašo Patejdl Live

Restaurace a hotel OlbergBlansko (14.4 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (19.1 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (19.8 km)