David Garrett Iconic tour 2023

David Garrett Iconic tour 2023

Adresa:

Slavkov u Brna, Palackého náměstí 1

Termín: 11.8.2023 v 19:00 hod. (pátek)
Vstupné:

1200 - 5990

11srpen pátek 19:00

Žánr: koncertyvážná hudba klasika Slavkov u Brna


Po úspěšném turné „Alive-my Soundtrack“ v roce 2022 čítající třicet dva koncertů v jedenácti zemích otevírá David Garrett novou kapitolu. Jeho nové album klasické hudby ICONIC vydalo Deutsche Grammopon 4. listopadu 2022. Album je inspirováno legendárními houslisty, jejichž skvosty a melodie nadchly Davida Garretta již v dětství.Album je zpracováno pro housle, kytaru a orchestr (Francka van der Heijdena a Davida Garretta) můžeme slyšet hudbu Bacha, Dvořáka, Glucka, Kreislera, Mendelssohna, Schumanna a dalších. David Garrett zahraje tento koncert poprvé v triu spolu s kytarou a basou.

Jeho osobní výběr hudby evokuje zlatou éru houslových virtuózů, když skladatelé jako Zino Francescatti, Arthur Grumiaux, Jasch Heifetz, Fritz Kreisler a Yehudi Menuhin bavili publika přídavky a jinými miniaturami. Tyto vzbuzují obdiv mladého hudebníka dodnes. 

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?