Svatava Přívětivá - autorské čtení v PF Café

Svatava Přívětivá - autorské čtení v PF Café

Adresa:

Brno, Dominikánské náměstí 1a

Termín: 3.3.2023
Vstupné:

Dobrovolné

3březen pátek 19:15

Žánr: divadloautorské čtení Brno


Svatava přívětivá se narodila v roce 1964 v Brankách u Valašského Meziříčí. Vyrostla v podhůří Valašských hor, s nimiž je bytostně spjata. Vystudovala učitelství pro 1. Stupeň ZŠ a velkou část svého života se věnovala této práci. Již řadu let píše poezi i prózu. V letošním roce vyšla její prvotina, román s prvky osobnostního rozvoje "Ve vlnách přílivu".

Román je příběhem Amy, ženy středního věku, která je duchovně i ekologicky zaměřená. Její snahou je žít plně v souladu s přírodou. Vlivem vnějších okolností a částečně i z dávné touhy vydat se do jiných krajů Amy svůj domov načas opouští. Ve vzpomínkách na dětství, dospívání i celý dospělý život začne postupně rozkrývat a uvědomovat si zákoutí své duše. Nakonec pochopí, že osobní štěstí nenajde v cíleném hledání ve vnějším světě, ale může ho najít jen sama uvnitř sebe. Děj románu se odehrává v imaginární zemi, ovšem mnohé popisy přírody vycházejí ze skutečnosti, neboť autorka má ráda hory i moře.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

25červenec úterý

Shirley Valentine

, Jakubské náměstí 5. Divadlo

14duben pátek 19:00

Tosca

, Rooseveltova 1 Divadlo

15duben sobota 19:00

Saturnin

, Malinovského nám. 1 Divadlo

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?