Artem Pozdniakov - kytarový recitál v PF Café

Adresa:

Brno, Dominikánské náměstí 1a

Termín: 26.2.2023
Vstupné:

Dobrovolné

26únor neděle 19:15

Žánr: koncertykytarový recitál Brno


Artem Pozdniakov je ukrajinský klasický kytarista, pedagog a umělec, spoluorganizátor festivalu klasické kytary ve Lvově „Guitar Vik“. Věnuje se vážné hudbě, občas se obrací ke zdrojům lidového umění a jazzu. Jeho tvorba je zaměřena na odhalování krásy v umění a uvědomění si podstaty krásy výzkumem hudebních děl prizmatem estetických a filozofických souvislostí v těsném spojení s jinými druhy umění. Za celou dobu své tvůrčí činnosti Artem Pozdniakov odehrál řadu jak sólových koncertů, tak i ve spolupráci s dalšími umělci na Ukrajině i ve světě a zúčastnil se řady kulturních akcí a festivalů. Ukončil Konzervatoř ve Lvově a současně je studentem magisterského studia na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Byl účastníkem studentské stáže Erasmus+, během které studoval v Nizozemsku na Maastrichtské konzervatoři.

Program recitálu: - L. Brouwer - Suita č. 2: I. Preludio II. Allegro Burlesco III. Andantino - A. Tansman - Cavatina: 1. Prelude - J. Arcas/F.Tarrega - Fantasia on  Themes from La Traviata - A. Biloshytsky - Sen - W. Walton - Pět Bagatel: I. Allegro assai II. Lento sognando III. Alla Cubana IV. Lento V. Presto con slancio - A. Piazzolla/L. Brouwer - La muerte del Angel - A. Piazzolla - Milonga del Angel - A. Pozdniakov - Valčík pro Veroniku - A. Pozdniakov - Propast

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

25červenec úterý

Shirley Valentine

, Jakubské náměstí 5. Divadlo

14duben pátek 19:00

Tosca

, Rooseveltova 1 Divadlo

15duben sobota 19:00

Saturnin

, Malinovského nám. 1 Divadlo

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?