Slavnosti mandloní a vína

Slavnosti mandloní a vína

Adresa:

Hustopeče, Dukelské náměstí

Termín: 24.3.2023 26.3.2023
Vstupné:

250 Kč (studenti a senioři 150 Kč)

24bře - 26bře celý den

Žánr: festivalymandloně víno slavnosti gastro Hustopeče


Znáte to - neustále hledáte nové zážitky a zkušenosti a jezdíte za nimi po celém světě, dokud si neuvědomíte, že sami máte za humny poklad, o kterém by se měl svět dozvědět. Pro Hustopeče jsou tímto pokladem nejen skvělá vína, ale i mandloně, jejichž pěstování má v Hustopečích dlouhou historii. A kde jinde ochutnat ty nejlepší mandlové produkty, než v srdci vinic a mandloní? Přijeďte se podívat na největší mandloňový sad ve střední Evropě a spojte návštěvu se skvělým vínem a vybraným jídlem!

Slavnosti mandloní a vína nabídnou mandlové speciality v bohaté gastrozóně na náměstí, řemeslný jarmark, otevřené sklepy a vycházku k mandloním lemovanou zastávkami s občerstvením i úkoly pro děti, které si připravily hustopečské spolky. Nebudou chybět koncerty, kuchařské show, mandlová menu v restauracích po celém městě a spoustu dalšího doprovodného programu. Podrobný program slavností najdete www.slavnosti-mandloni.cz. Předprodej vstupenek probíhá v únoru pouze na TIC Hustopeče za 100,- Kč. Od 1. března bude probíhat na www.kinohustopece.cz i online předprodej za 200,- Kč (studenti a senioři 150,- Kč).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Brně Akce v obci Hustopeče

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slavnosti mandloní a...

Wine Wellness Hotel AmandeHustopeče (189 metrů)

Vinný sklep a penzion HerbenkaHustopeče (317 metrů)

Vinařský pension AndréVelké Pavlovice (7.3 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...