Vernisáž Vladimír Kokolia - Obrazně řečeno

Vernisáž Vladimír Kokolia - Obrazně řečeno

Adresa:

Brno, Veselá 39

Termín: 8.2.2023

8únor středa 18:30

Žánr: výstavyumění výtvarné umění malba vernisáž galerie Brno


Slavnostní zahájení výstavy obrazů Vladimíra Kokolii proběhne 8. 2. od 18.30 na adrese Veselá 39 v brněnské Kalina Gallery.
 
"Obrazně řečeno". Malíř Vladimír Kokolia, jedna z osobností současné umělecké scény, pod tímto názvem představí své obrazy od 9. února až do 16. dubna 2023 v brněnské Kalina Gallery.
 
Kokolia využil zvláštního členění a čistého, oslnivě bílého výstavního prostoru Kalina Gallery, aby oku návštěvníka poskytl nerušený pohled na každé z dvanácti rozměrných pláten, které v předchozích týdnech přímo v galerii vznikly, anebo v ní byly dokončeny. 
S dalšími desítkami obrazů nejrůznějších vročení – z nichž některé pozoruhodně rozšiřují či podvrací definici „typického Kokolii“, se pak v galerii střetneme ve zšeřelém osvětlení „depozitáře“ na podestě. Tam také můžeme usednout ke stolku a pod lampičkou si zalistovat ve Vy-já-dření a v dalších Kokoliových knihách, ve kterých v osvobozující zkratce konfrontuje paradoxy slova a obrazu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vernisáž Vladimír...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.1 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.8 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.4 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...