Kniha džunglí - Bílý lachtan

Kniha džunglí - Bílý lachtan

Adresa:

Brno, Lazaretní 1/9

Termín: 16.4.2023 v 16:30 hod. (neděle)
Vstupné:

https://goout.net/cs/listky/kniha-dzungli-bily-lachtan/skfr/

16duben neděle 16:30

Žánr: divadlointeraktivní Brno


Interaktivní divadelní zážitek
Určeno pro děti od 6 let.

Čas. dispozice:  80 minut
Kde: Industra – areál Nové Zbrojovky (Lazaretní 1/9)
Jak se k nám dostanete:  Tramvají 3 na zastávku Vojenská nemocnice a pak půjdete 15 minut pěšky nebo tramvají číslo 4 na zastávku Náměstí Republiky a pak asi 10 minut pěšky.

Anotace:

„Změní svět lachtaní v bezpečné místo,

kde dobře nám bude, teplo a jisto.”

„Ta píseň je o tobě, Kotíku!”

Kotík je jediný žijící bílý lachtan. Jeho druh je ohrožen chamtivými lidmi, kteří vraždí lachtany jen pro jejich kůži. Proto se rozhodne vzít osud všech lachtaních druhů do svých ploutví. Poznává mořský svět a hledá svobodnou zemi pro lachtany, kam se nikdy žádní lidé nedostanou. Místo, kde vládne příroda.

Inscenace zpracovává povídku z Knihy džunglí od Rudyarda Kiplinga Bílý lachtan.

Diváci prochází příběhem, mohou se zapojit, jednat a společně s hlavní postavou, bílým lachtanem Kotíkem, poznávat hloubku moře, svobody a možná i samotného života.

Celá inscenace je pojímána velmi vizuálně, proto budete mít po celou dobu představení pocit, že opravdu sedíte na mořské pláži, proplouváte mořem, bojujete se žraloky a následujete mořské krávy kolem útesů a pod hladinou.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce