HRADY CZ 2023 Veveří VIP KEMP

HRADY CZ 2023 Veveří VIP KEMP

Adresa:

Brno, Veveří - státní hrad, Veverská Bítýška

Termín: 11.8.2023 (pátek) 12.8.2023
Vstupné:

500

11srp - 12srp celý den

Žánr: Hrady CZČeské hrady hrady festival české pop rock hudební festival open air festival pod širým nebem léto letní festival Brno


18. ročník festivalu HRADY CZ se uskuteční v areálu sousedícím s hradem Veveří.

Na základě pozitivních ohlasů pro vás i v roce 2023 v rámci letní hradní festivalové šňůry otevřeme mobilní festivalové VIP Hradní kempy ve všech místech konání festivalu Hrady CZ. VIP Hradní kemp nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů a ocení ho především ti návštěvníci, kteří za rozumný poplatek požadují nadstandardní festivalové ubytovací služby.
VIP Hradní kemp má plánovanou kapacitu zhruba 1400 návštěvníků resp. 700 stanů (stany si návštěvníci staví vlastní). Půjde o bezpečný, oplocený, hlídaný a osvětlený prostor s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití mobilních telefonů, nákupem potravin a nápojů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a WC s pravidelným úklidovým servisem.
VIP Hradní kemp má limitovanou kapacitu a proto funguje na principu "kdo dřív přijde, ten dřív bydlí". Doporučujeme proto koupit si vstupenku v předprodeji. Budete tak na festival přijíždět s jistotou zajištěného ubytování a také s úsporou v podobě levnější vstupenky do VIP Hradního kempu (případně i na celý festival).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další akce z cyklu "České hrady"

Hudební kluby v Brně Akce v obci Kunětická hora

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?