17. 6. - 19. 6. 2022 pořádáme 2. ročník Boskovického Food Festivalu. Konat se bude v Panském dvoře a areálu zámeckého skleníku. Během festivalu se můžete těšit na show vaření, kterou si pro Vás připravuje Roman Staša - vítěz soutěže Masterchef 2020.

Dále jsme si pro Vás připravili i hudební zastoupení v podobě známých českých kapel, vystoupí zde kapela Jelen, Horkýže Slíže, UDG a další!

PODROBNÝ BOHATÝ PROGRAM ZDE

 

I skupina Jelen prožila hvězdný rok. V lednu minulého roku nejprve představila videoklip k prvnímu singlu „Nebe nad Prahou“. Daleko významnější se však pro skupinu stal singl druhý s názvem „Magdaléna“. Právě tato píseň...
Horkýže Slíže je slovenská hudební skupina z Nitry, která vznikla v roce 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jejich hudba je označována jako punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková.
Historie kapely sahá až do roku 1996, kdy se spolužáci z ústeckého gymplu Jugi (Tomáš Staněk) a dvojčata Petr a Pavel Vrzákovi začínají potkávat na zkouškách ve sklepě u Vrzáků doma. Další roky jsou ve znamení personálních...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?