FREŠ MANÉŽ - festival mladého cirkusu

FREŠ MANÉŽ - festival mladého cirkusu

Adresa:

Brno-Kohoutovice, Stamicova 7

Termín: 9.6.2022 12.6.2022
Vstupné:

250

9čer - 12čer celý den

Žánr: festivalycirkus hudba divadlo workshop umění rodina děti Brno


Čtyři dny společných tréninků, her, cirkusových, hudebních a divadelních workshopů, představení, artisti na zemi i ve vzduchu. To je osmý ročník festivalu mladého cirkusu Freš Manéž, který se koná 9.-12. června v lužáneckém Legatu a představuje jedinečný prostor pro mladé přívržence nového cirkusu. Cílem festivalu je sdílení a předávání cirkusových dovedností, zkušeností a zážitků, a to prostřednictvím nejrůznějších společných aktivit a představení i pro veřejnost. Své umění předvedou artisti z Brna z Cirkusu LeGrando, z dalších českých měst i ze Slovenska, Německa a Estonska! Nezapomenutelnou čtyřdenní show zahájí pouliční happening, který bude zakončen představením estonského cirkusu Folie.

Diváci se mohou těšit také na dvě profesionální představení v podání mladých absolventů zahraničních cirkusových škol. Filip Zahradnický (absolvent The Academy of Modern Circus v Kodani) předvede to nejlepší ze své žonglérské tvorby v minisérii Collection a duo Balancealots (absolventi Codarts Circus Arts v Rotterdamu) přiveze veselou pouliční show "Link The Click". Prostor dostanou také experimentální představení účastníků festivalu či mladá krev hostujícího cirkusu LeGrando. Akce se koná od roku 2014 pod taktovkou Cirkusu LeGrando a už poosmé se uskuteční v lužáneckém pracovišti Legato v Kohoutovicích v ulici Stamicova 7. Více na webu: https://www.legrando.cz/nabidka/fres-manez/

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Brně Akce v obci Brno-Kohoutovice

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?