Kollerfest v Dobšicích u Znojma

Kollerfest v Dobšicích u Znojma

Adresa:

Dobšice, Vinice 579

Termín: 21.5.2022

21květen sobota 17:00

Žánr: festivalyhudební festival hudba koncert letní koncert open air víno folklor Dobšice

Umělci: David KollerPrago Union


Letos 21. května se v krásném prostředí vinařství Lahofer v Dobšicích u Znojma uskuteční již druhý ročník Koller Festu. Festival propojuje nejen víno s muzikou, ale také různé hudební styly. Tentokrát tak kromě Davida Kollera s kapelou vystoupí také originální a trochu ostří Prago Union a večer rozezní také seskupení Royal Gypsy. Tvoří ho pět romských muzikantů s úctyhodnou domácí i zahraniční kariérou. Dohromady vytvářejí nezaměnitelnou atmosféru!

Moderovat akci bude opět duo Ester Geislerová a Johana Ožvold.

V Lahoferu se rodí tradice mixu rodinné atmosféry, strhující muziky a dobrého vína. Kapacita areálu je omezena a umožňuje tak užít si krásné odpoledne a večer v atypickém prostředí moravského vinařství. Krásné odpoledne na vinicích, západ slunce v dálce, dobrá nálada, to vše by měl letos 21. května zažít každý. 

VÍCE INFORMACÍ ZDE

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Brně Akce v obci Dobšice

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?