Agátin hravý festival 2022

Agátin hravý festival 2022

Adresa:

Brno, park Lužánky

Termín: 15.5.2022
Vstupné:

-

15květen neděle 11:00

Žánr: festivalyrodina děti hračky zábava soutěž dílničky beseda zdarma Brno


Hračkářství Agátin svět je v České republice známé a velmi oblíbené pro své inovativní a chytré hračky pro děti. A protože chceme, aby děti a rodiče měli možnost si hračky vyzkoušet a poznat jejich kouzlo, připravili jsme Agátin hravý festival 2022. Tímto bychom rádi pozvali všechny rodiče i s dětmi na den plný her a zábavy. Kromě toho si na festivalech, které se budou konat pod širým nebem, budeme také povídat s odborníky na různá témata. A to není vše – budete mít také příležitost zapojit se do hlasování v anketě Dobrá hračka 2022!

A kdy a kde to bude? 15. 5. 11:00–17:00 v parku Lužánky v Brně Na návštěvníky čeká pod širým brněnským nebem v parku Lužánky spoustu zábavy, soutěží i dílniček. Mimo jiné bude k dispozici logopedická poradna a zajímavé besedy. Více informací o festivalu a tématech najdete také ve FB skupině Agátina hravá poradna. Vstup je zdarma!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Agátin hravý festival...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (14.9 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (19.6 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (20.3 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...