Arteterapeutický ateliér pro dospělé

Arteterapeutický ateliér pro dospělé

Termín: 7.2.2017 20.6.2017

7úno - 20čer celý den

Žánr: ostatní akcesetkáníworkshopkurz


Ateliér je určen pro všechny, kteří se chtějí odreagovat ze svých všedních starostí skrze vlastní výtvarnou tvorbu. Vnořit se do procesu tvoření, vnímat sebe sama,své pocity a emoční pochody, při tom být součástí vzájemného sdílení ve skupině, která sama o sobě zajišťuje bezpečný prostor.

V tvůrčím procesu budeme využívat rozmanité arteterapeutické techniky, zažijete relaxaci, pohodu a radost z tvoření – kurzem vás bude provázet příjemná výtvarnice a arteterapeutka s dlouholetou zkušeností v práci s dospělými i dětmi.

Vzájemné reflexe nad samotnou tvorbou jsou přínosem jak pro samotného jedince, tak pro celou skupinu. Témata mohou být volná abstraktní – která slouží k celkovému uvolnění a relaxaci tak konkrétní (pocity, nálady, situace, strachy a úzkosti, vztahy, ztráty…apod.) která jsou již zacílená na pochopení, nadhled a změnu vnímání daného.

  • Termín :  10 setkání/týdně
  • Cena : 4350 Kč/pol. ( V ceně lektorné, veškerý materiál a pomůcky, káva, čaj aj.)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Arteterapeutický...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (15.4 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.1 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (20.8 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...