Relaxační den v Lužánkách

Adresa:

Brno-střed, Solniční 12, 602 00

Termín: 10.4.2022
Vstupné:

250

10duben neděle 10:00

Žánr: ostatní akcerelaxační den Brno


Jak nejraději odpočíváte? Pohybem, tvořením nebo jen tak být a meditovat? Na Relaxačním dni můžete zažít vše! Celodenní program si poskládáte tak, jak vám bude vyhovovat. Na kurzy je potřeba se předem přihlásit! Vyberte si na relaxacniden.luzanky.cz a načerpejte sílu po zimě 10. dubna v centru Brna na Solniční. Relaxační den přinese nejen odpočinek a radost z tvoření, ale také inspiraci a nevšední zážitky. Chtěli byste si sami vyrobit domácí kosmetiku, barefoot sandály nebo šperk z vinutých perel? Mít doma designérskou misku ze surového betonu a skleněné mozaiky, která je nyní velice trendy? Vyzkoušet sklářskou techniku a elegantní malbu tuší? Zkušení lektoři se na vás těší! „Smyslem akce je, aby se lidé zastavili, věnovali se sami sobě a také se naučili něco nového. Harmonogram kurzů jsme naplánovali tak, aby si návštěvníci vyzkoušeli v jeden den více aktivit,“ uvedla jedna z organizátorek Anna Königová. Jóga, meditace, hudební lázeň a vyšetření arteriografem Pro nastavení vnitřní pohody je potřeba se taky pořádně protáhnout! Lekce jógy nabízí komplexní posílení celého těla, které má blahodárné účinky i na mysl. Můžete zažít také meditaci pomocí zpěvu, tance a netradiční hudební lázně. Po celý den můžete využít také vyšetření arteriografem, který diagnostikuje srdeční aktivitu i cévní cirkulaci. „Letošní novinkou je Čchi kung s mistrem Pavlem Kalou a hudební lázeň s Věrkou Bělehrádkovou. Praxe v kurzech uvede účastníky do vnitřní stability i uvolnění.

Můžete vybrat jen jednu aktivitu, či na sebe nechat působit vícero z nich. Vzájemně se posilují a doplňují,“ popsal Petr Blaha část programu, který se bude věnovat pohybu. Akce určená pro dospělé a děti od 12 let se uskuteční v neděli 10. dubna 2022 na Solniční 12 v centru Brna od 10 do 17 hodin. Kapacita jednotlivých aktivit je omezená, proto je nutná rezervace na relaxacniden.luzanky.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?