Na koho to slovo padne

Na koho to slovo padne

Adresa:

Brno, Dělnický dům, Jamborova 3323/65

Termín: 20.3.2022
Vstupné:

490 CZK

20březen neděle 19:00

Žánr: divadločinohra komedie groteska


Jedna z nejúspěšnějších divadelních her našich sousedů přichází na česká pódia! Známá jména slovenské herecké scény Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Róbert Jakab a Vladimír Kobielsky se představí v groteskním příběhu pěti individuí zavřených v jedné místnosti ve společnosti revolveru. Kdo ho má, ten má moc. Avšak každý má o ní svou vlastní představu. Představení, které si za více než dvacet let svého působené vysloužilo kultový status, vypálí jeden gag za druhým, dokud nepadneme od smíchu. 
 
Inscenace Na koho to slovo padne původně vznikla jako ročníková práce na Vysoké škole múzických umění. Nastudovalo ji pět mladých herců Latinák, Kemka, Miezga, Jakab a Kobielsky v režii Petra Mankoveckého. Dramaturgii vytvořil Peter Pavlac, autorem původní hry je maďarský spisovatel, dramaturg a dramatik Gábor Görgey. Později si ji vzalo pod křídla Divadlo Astorka Korzo´90. Za dvě desetiletí inscenace procestovala svět a s úspěchem ji uvedli v USA, Austrálii, Srbsku, Maďarsku či ve Francii.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

14červen úterý 19:00

Hana

, Malinovského nám. 1 Divadlo

29květen neděle 19:00

Pera markýze de Sade

, Malinovského nám. 1 Divadlo

24červenec neděle

Shirley Valentine

, Jakubské náměstí 5 Divadlo

3červen pátek 17:00

Stěhování duší

, Malinovského nám. 1 Divadlo

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?