Slavnosti mandloní a vína

Slavnosti mandloní a vína

Adresa:

Hustopeče, Dukelské nám., 15

Termín: 25.3.2022 27.3.2022
Vstupné:

200 Kč

25bře - 27bře celý den

Žánr: festivalyslavnosti mandloně víno folklor hudba otevřené sklepy


Pokochejte se pohledem na kvetoucí mandloně, projděte se vinicemi, ochutnejte nejlepší moravská vína a nejoriginálnější mandlové pochutiny od mistrů ve svém oboru! Program začíná již v pátek 25.3. kdy v 18,00 hodin otevřou své sklepy místní vinaři. V sobotu se na náměstí můžete těšit na kulinářskou show, vystoupení dětí z místních škol, kapely Cimballica a Fleret se Zuzanou Šulákovou. Nebude chybět ani cimbálová muzika a otevřené sklepy. V sadech je připraven program na sobotu i neděli. V sobotu vycházka s plněním úkolů, za jejichž splnění můžete získat mandlovou odměnu. A v neděli nebude chybět ani "art plac" přímo u rozhledny. Program, který budeme průběžně aktualizovat a další informace naleznete na www.slavnosti-mandloni.cz

Vstupné se vybírá pouze v sobotu na náměstí a dále startovné na vycházku s plněním úkolů. Předprodej vstupenek je od 1. 2. za 100 Kč pouze v Turistickém informačním centru Hustopeče. Od 1. 3. se rozjede předprodej i online za 150 Kč.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Brně Akce v obci Hustopeče

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slavnosti mandloní a...

Wine Wellness Hotel AmandeHustopeče (189 metrů)

Vinný sklep a penzion HerbenkaHustopeče (317 metrů)

Vinařský pension AndréVelké Pavlovice (7.3 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...