Kryštof JenomPísničkyTour 2022

Kryštof JenomPísničkyTour 2022

Adresa:

Brno, Veveří 113

Termín: 10.4.2022
Vstupné:

890 - 990

10duben neděle 15:00

Žánr: koncertypop rock tour


Kryštof JenomPísničkyTour 2022

Po mnoha letech se kapela Kryštof vrátila do divadelního prostředí a po dvou úspěšných miniturné přidala třetí, které ale na své dokončení muselo čekat více než rok. O to více jej ale kapela i fanoušci na podzim 2021 ocenili, JenomPísničky nabídly v dnešní době tak vzácné a unikátní společné zážitky.

A možná proto se Kryštof rozhodli několik akustických divadelních představení přidat i pro rok 2022! Od 30. března do 11. dubna se můžete těšit na devět koncertů spojených s vyprávěním obohaceným otázkami od diváků. Každý tříhodinový koncert je tak unikátní a kromě povídání nabídne známé i méně známé písně v neobvyklých aranžích včetně novinek z aktuálního alba.

Kapela tak zahájí své turné Halywůd netradičně v divadlech. Bude se hodně hrát, ale i hodně povídat a ... a to bude vše. Po velkolepých stadionech, obřích scénách, ohňostrojích, konfetách a monstrózních led obrazovkách chce Kryštof úplně zpět. Na holé pódium, tam, kde k písničkám potřebujete “jen” španělku, sami sebe a fanoušky. Sází tak také na to, že divadelní koncerty na sezení bude již bezpečná a povolená kultura na jaře příštího roku.

30.03. Kutná Hora Městské Tylovo divadlo

31.03. Jičín Masarykovo divadlo

02.04. Praha Kongresové centrum

03.04. Teplice Krušnohorské divadlo

05.04. Prostějov Městské divadlo

06.04. Třebíč Městské kulturní středisko

08.04. České Budějovice Metropol

10.04. Brno Sono

11.04. Česká Lípa Crystal

Více informací www.krystof.net

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?