Vánoční koncert - Městské divadlo Brno

Vánoční koncert - Městské divadlo Brno

Adresa:

Brno, Lidická 16

Termín: 11.12.2021 (sobota) 21.12.2021
Vstupné:

540 Kč - 580 KČ

11prosinec sobota 18:00

Žánr: koncertyvánoční koncert koledy orchestr muzikál Brno

Umělci: Radka CoufalováKristýna DaňhelováHana HolišováMartina Severová - KlinkovskáDušan Vitázek


světové vánoční písně a koledy

Pro všechny diváky Městského divadla Brno jsme se rozhodli připravit jedinečný vánoční dárek, kterým se stane hned v několika reprízách uváděný Vánoční koncert na Hudební scéně MdB.

Program koncertu bude tvořit „zlatý fond“ vánočních písní a koled v aranžích Günthera Gürsche, Christiana Kolonovitse a Igora Vavrdy – Tichá noc, Bílé Vánoce, I’ll Be Home For Christmas, We Wish You A Merry Christmas… Orchestr našeho divadla se zajisté blýskne v instrumentálce Winter Wonderland, mezi vybranými písněmi se objeví jak Lennonova This Is Christmas, tak Cohenovo Hallelujah. Náš muzikálový repertoár připomene Zvláštní znamení z muzikálu Markéta Lazarová, světové muzikálové skladatele pak Pie Jesu z Requiem Andrewa Lloyda Webbera a nebudou samozřejmě chybět tradiční české koledy, např. ikonická píseň Narodil se Kristus Pán a mnohé další.

Interprety písní bude pěvecká elita našeho ansámblu – Lucie Bergerová, Radka Coufalová, Kristýna Daňhelová, Hana Holišová, Martina Severová, Magda Vitková, Aleš Slanina, Dušan Vitázek a Lukáš Vlček, kteří budou účinkovat za doprovodu pěveckého sboru Ars Brunensis, dětského pěveckého sboru Bystroušek a orchestru Městského divadla Brno pod řízením šéfdirigenta a sbormistra Dana Kalouska. Scénář a režie celé této produkce je dílem Igora Ondříčka.

Slovenský divadelní herec a zpěvák, známý především z muzikálů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

11.12.2021 18:00 (sobota) Přidat do kalendáře
12.12.2021 14:00 (neděle) Přidat do kalendáře
20.12.2021 18:00 (pondělí) Přidat do kalendáře
21.12.2021 18:00 (úterý) Přidat do kalendáře
Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vánoční koncert -...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (15.4 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (20.8 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...