Camille Bertault

Camille Bertault

Adresa:

Brno, Zelný trh 9

Termín: 24.10.2021
Vstupné:

300 Kč

24říjen neděle 19:30

Žánr: koncertyjazz Brno

Umělci: Camille Bertault


Zpěvačka, která zpívá stejně přirozeně, jako dýchá. Umělkyně přetékající fantazií a kreativitou. Žena, která v době, kdy už na internetu všechno bylo, dokázala na celosvětové síti vzbudit svými videi nemalý poprask. Camille Bertault však není žádná „onlajnová rychlokvaška“.

Její otec je amatérským jazzovým klavíristou, s nímž v dětství často zpívala. V osmi letech se posadila za klavír a později se vydala sbírat zkušenosti na konzervatoř. Poslouchala zpěváky jako je Jeff Buckley, Björk nebo Serge Gainsbourg a také brazilské vokalisty. Ve dvaceti letech se vzbouřila. Přestěhovala se do třídy dramatu a psala a hrála kousky pro děti. „Začala jsem zpívat v kabaretu, byla jsem něco mezi vypravěčem a hercem. Ale teprve jazz byla hudba, která mě zcela okouzlila,“ vzpomíná. Zamířila na Pařížskou konzervatoř, která jí poskytla solidní výcvik v harmonii, kompozici a jazzovém zpěvu.

Další fáze její hudební kariéry plynuly přirozeně.

Camille Bertault je mladá francouzská zpěvačka, která zpívá stejně, jako dýchá. Přetékající fantazií a kreativitou francouzsky otextovala mnohé jazzové standardy a zpívá je na koncertech.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Camille Bertault

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.5 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (21.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.8 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...