Bonjour Brno 2021

Bonjour Brno 2021

Adresa:

Brno, více míst

Termín: 10.9.2021 (pátek) 22.10.2021

10zář - 22říj celý den

Žánr: festivalyvínogastrokoncertyrock


Ve dnech 10. září až 22. října 2021 zpestří podzimní Brno festival francouzské kultury Bonjour Brno. Vzhledem k jarnímu lockdownu proběhne i letos v neobvyklém podzimním čase. Víno a hudba Letošní, v pořadí již 27. ročník festivalu Bonjour Brno zahájí v pátek 10. září v 18.00 degustace francouzských vín ve vinném baru Franck&Thierry a následující den pak koncert kapely Plum Dumplings v klubu Stará Pekárna.

Zazní české a francouzské písně ve stylu alternative indie rock. Vybere si každý Až do 22. října pak festivalový program láká na celou řadu akcí pro všechny věkové kategorie: francouzské filmy v Kině Art, koncerty klasické hudby v Besedním domě, napříč generacemi oblíbený pub kvíz (letošní novinka), setkání s autory a debaty o literatuře, dnes už tradiční pétanquový turnaj, výstavy nebo komentované prohlídky Po stopách Francouzů v Brně. Festival uzavře písničkový recitál konaný 22. října v Kabaretu Špaček. Bude připomenutím 100. výročí narození Georgese Brassense, největšího a nejoriginálnějšího francouzského písničkáře.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bonjour Brno 2021

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.2 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.9 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.5 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...