Noc sklepů Velké Němčice - otevřené sklepy 2021

Adresa:

Velké Němčice, Městečko

Termín: 11.9.2021
Vstupné:

700

11září sobota 14:00

Žánr: ostatní akcezdarma


Spolek velkoněmčických vinařů srdečně zve všechny milovníky vinného moku na další ročník Noci otevřených sklepů ve Velkých Němčicích v sobotu 11. září od 14 hodin do 22 hodin - pak pokračuje posezení s cimbálem do cca 24:00

Spolek velkoněmčických vinařů srdečně zve všechny milovníky vinného moku na další ročník Noci otevřených sklepů ve Velkých Němčicích v sobotu 11. září od 14 hodin do 22 hodin - pak pokračuje posezení s cimbálem do cca 24:00 Odvoz autobusy směr Hustopeče a Hrušovany u Brna na vlaky kolem 22:30 - více na www Konec akce a vyhlášení největšího cestovatele po sklípcích proběhne ve 22:10. Pobavit se můžete také u cimbálové muziky nebo se občerstvit v našem základním táboře. Putujete-li z daleka, můžete využít ubytování v okolních rodinných penzionech. Lze zdarma využít naše stanové městečko. Pojďte s námi cestou necestou po sklípcích našich malovinařů a ochutnejte produkty jejich celoročního snažení. Připraveni jsou na vás samozřejmě hlavně naši vinaři, kteří vám otevřou své sklípky a nabídnou své nejlepší víno.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Noc sklepů Velké...

Wine Wellness Hotel AmandeHustopeče (7.3 km)

Vinný sklep a penzion HerbenkaHustopeče (7.8 km)

Wellness rodinný hotel U LangrůPavlov (11.6 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...