Letos nás čekají tradiční Slavnosti okurek v trochu jiném kabátku. Z Masarykova náměstí se se slavnosti přesouvají na ulici Hradní, kde pomocí dekorací a stánků s nejrůznější nabídkou vytvoříme farmářské trhy se znojemskou okurkou v čele. Nebude chybět soutěž o nejlepší sterilovanou okurku a rychlokvašku ani kuchařská show, tentokrát v podaní michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse. V části hudebního programu se kromě cimbálové muziky Pajtáš představí herec a zpěvák Dušan Vitázek se svoji kapelou. Těm nejmenším se bude určitě líbit možnost zavařování okurek za splněná stanoviště pod vedením vodáckého oddílu Neptun nebo návštěva řemeslných dílen. Slavnosti proběhnou v pátek 6. srpna od 9.30 hodin.

Z důvodu aktuálních opatření je nutné při vstupu na akci předložit následující doklady.

Staňte se letošním králem sterilovaných okurek nebo rychlokvašek!
Stačí přinést 3 sklenice soutěžních vzorků sterilovaných okurek nebo rychlokvašek do 30. 7. na Znojemskou Besedu (Masarykovo nám. 22) a budete tak mít možnost sesadit z okurkového trůnu loňského krále. Hodnocení proběhne během Slavností okurek, které se konají 6. 8. na ulici Hradní, v areálu městského pivovaru.

Během Slavností okurek proběhne ve 13.00 na ulici Hradní u Enotéky vyhlášení Královské a Výběrové okurky.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slavnosti okurek

Rezidence ZvonZnojmo (145 metrů)

Ubytování GMZnojmo (3.1 km)

Vinařství LintnerKyjovice (9.6 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?