Celým zámkem - prodloužené prohlídky

Celým zámkem - prodloužené prohlídky

Termín: 10.8.2021
Vstupné:

350 Kč

10srpen sobota 10:00

Žánr: ostatní akceprodloužené prohlídky historie komentované procházky zámek akce v přírodě


Pohodlné boty a občerstvení do batůžku, protože na zámku v Rájci jsou připraveny prohlídky Celým zámkem pro nejvytrvalejší návštěvníky. Největší fandové hradů a zámků mohou 3. a 4. července a 10., 17. a 28. srpna 2021 projít rájecký zámek ve všech patrech, vč. střech a případně komentované procházky zámeckým parkem.

Státní zámek v Rájci nad Svitavou připravil speciální prodloužené prohlídky s názvem Celým zámkem. Návštěvníci projdou reprezentační sály, zámecké knihovny, soukromé pokoje s uměleckou sbírkou v 1. patře zámku, navštíví mansardovou střechu, zámeckou kapli, a v případě příznivého počasí mohou projít i nádvoří a zámecký park s komentářem. Prohlídky Celým zámkem jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí vyhradit na prohlídku památek dostatek času a nepospíchat.

Prohlídky Celým zámkem jsou připraveny v červenci ve dnech 3. a 4. 7. 2021, a dále v srpnu ve dnech 10.8., 17.8. a 28.8. se začátkem vždy v 10:00. Délka prohlídky je minimálně 180 minut, cena za osobu 350 Kč. Kapacita je omezena dle aktuálních vládních nařízení. Vstupenky lze koupit on-line nebo rezervovat na tel. +420 516 432 013.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Brně Akce v obci Rájec-Jestřebí

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Celým zámkem -...

Wellness hotel PanoramaBlansko (4.2 km)

Restaurace a hotel OlbergBlansko (8.5 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (8.6 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...