Mikulovské Pivobraní

Mikulovské Pivobraní

Adresa:

Mikulov, Gagarinova 39

Termín: 7.8.2021 v 12:00 hod. (sobota)
Vstupné:

od 300 Kč

7srpen sobota 12:00

Žánr: rock rap reggae ska pop punk festival hudební festival pivo show Mikulov

Umělci: Horkýže SlížeMarpoGate Crasher


Sice bude tento rok pouze jednodenní, ale věříme, že i tak si přijedete v sobotu 7. 8. 2021 do mikulovského amfiteátru užít tu skvělou atmosféru letního festivalu spojujícího dobré pivo z minipivovarů a rockové koncerty s pořádnou show.

A na co se vlastně můžete letos těšit?

Horkýže Slíže je slovenská hudební skupina z Nitry, která vznikla v roce 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jejich hudba je označována jako punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková.
Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina je český rapper přezdívaný též "král metafor. Byl členem uskupení Charakter crew, nyní pouze koncertuje v seskupení Marpo
Kapela Gate Crasher si za dobu svého působení vybudovala silnou pozici na české hudební scéně. Pravidelně vystupuje na největších letních festivalech, vystupuje s předními českými interprety a zahraničními hvězdami (Aerosmith,...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mikulovské Pivobraní

Apartmány Turold - MikulovMikulov (4 metrů)

Apartmán LiviMikulov (286 metrů)

UbytovanĂ­ U Lomu 26 MikulovMikulov (344 metrů)