Mandlobraní s vínem

Mandlobraní s vínem

Adresa:

Hustopeče, Dukelské nám.

Termín: 20.8.2021 (pátek) 21.8.2021
Vstupné:

200,- Kč

20srp - 21srp celý den

Žánr: festivaly


Již dvě jara se museli zrušit tradiční Slavnosti mandloní a vína. Proto jsme se rozhodli je nahradit alespoň srpnovým Mandlobraním s vínem. V pátek 20. srpna se můžete těšit na otevřené sklepy v obou vinařských uličkách v Hustopečích – Vinařské a Na Hradbách. V sobotu 21. srpna bude program skutečně nabitý! Na Dukelském náměstí vás čeká kuchařská show Honzy Vorla, vystoupení cimbálové muziky Antonína Stehlíka (kteří se v odpoledních hodinách přemístí na nádvoří domu U Synků), koncerty kapel Z Horní Dolní a dál na jih, Ukulele orchestra jako Brna, La Bande a BUTY.

Na náměstí proběhne také soutěž jedlíků, děti se mohou povozit na dřevěných kolotočích, vyrobí si vlastní button či si mohou nechat pomalovat obličej… Nejen pro děti pak bude připraven jarmark zaměřený na mandlové produkty, u vybraných restaurací můžete ochutnat mandlové menu a zapít jej mandlovým pivem. A co se bude dít v samotných mandlových sadech? Můžete se těšit na mandlové občerstvení, rozhlednu a fotorám (těšíme se na vaše instagramové fotky s #mandlobrani). Pro návštěvníky bude připraveno záchytné parkoviště, ze kterého bude jezdit na nádraží kyvadlová doprava. V době konání akce dojde k omezení provozu na náměstí a v okolních ulicích a na komunikaci vedoucí směrem k rybníkům a také ve vinařských uličkách. Od 1. července můžete v předprodeji zakoupit vstupenky na Turistickém informačním centru nebo online na www.kinohustopece.cz. Cena vstupenky v předprodeji 200,- Kč (studenti a důchodci 150,- Kč). Aktuální informace k akci naleznete na webu a facebookových stránkách města. Vzhledem k aktuálním omezením kulturních akcí bude počet vstupenek omezen. Je tedy možné, že na místě již nebudou k dostání.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mandlobraní s vínem

Apartmány VinaĹ™stvĂ­ VáclavHustopeÄŤe (188 metrů)

Wine Wellness Hotel AmandeHustopeÄŤe (189 metrů)

Hotel Rustikal HustopeÄŤeHustopeÄŤe (220 metrů)