Rock Castle

Rock Castle

Termín: 19.8.2021 (čtvrtek) 21.8.2021
Vstupné:

1690 Kč

19srp - 21srp celý den

Žánr: rockfestival


Zahajujeme prodej vstupenek na letošní ROCK CASTLE festival v předprodejních sítích! 

Máme pro vás skvělé zprávy! Pandemie coronaviru je na ústupu a svět se pomalu začíná zase otáčet. Většina letních akcí je přesunuta na příští rok, ale je tady jedna, krásná, a navíc úplně nová letní akce, která se letos opravdu uskuteční! Je to nový 3denní mezinárodní rockový festival ROCK CASTLE, situovaný od nádherné a velmi oblíbené dovolenkové lokality Jižní Moravy, do MORAVSKÉHO KRUMLOVA. V překrásném prostředí zámecké zahrady okolo nově zrekonstruovaného zámku, který ve svých útrobách bude opět chránit a vystavovat jedinečnou Muchovu Slovanskou Epopej, bude zase dunět rocková a metalová hudba! Opět prožijete letní dny plné skvělé muziky a přátel, které spojuje jedno, rock-metalová muzika! 

Festival ROCK CASTLE vypukne ve čtvrtek 19. srpna, kdy se vám o speciální festivalovou „Vodka and Beer opening party“ postarají KORPIKLAANI z Finska, kteří si na pódium přizvou i několik speciálních hostů. Jedním z nich bude i naše domácí folk-rocková banda FLERET, a to nebude samozřejmě tento den vše!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Brně Akce v obci Moravský Krumlov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rock Castle

UbytovacĂ­ areál RouchovanyRešice (14.6 km)

Penzion Lihovar RouchovanyRešice (15.2 km)

Hotel HarmonieZastávka (16 km)