Tahle země není pro starý

Tahle země není pro starý

Adresa:

Brno, Dominikánská 2

Termín: 23.8.2021 v 21:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

100 Kč

23srpen pondělí 21:00

Žánr: filmdrama krimi thriller letní kino kino pod širým nebem open air Brno


Americký kriminální thriller, natočený podle stejnojmenného románu Cormaca McCarthyho, o bývalém veteránu vietnamské války, který náhodně přijde k penězům z drogového obchodu, a o následné honičce, kdy si tři muži kříží cestu v pouštní krajině západního Texasu.

Původně si chtěl Lleywelyn Moss (Josh Brolin) v noci jenom zalovit. Jenže v místech, kde se prázdná pustina dělí díky hraničním kamenům na Texas a Mexiko, měl „štěstí“ na jiný úlovek. Mezi zkrvavenými těly v rozstřílených autech leželo několik balíků čistého heroinu a dva miliony dolarů v hotovosti. Neodolal pokušení a započal tím zběsilou štvanici na sebe i svoji mladou ženu. V jejich stopách se vydává stárnoucí šerif Ed Tom Bell (Tommy Lee Jones), který ví, že pokud dvojici nenajde dřív než profesionální zabiják Anton Chigurh (Javier Bardem), bude s nimi zle.

Hrají: Tommy Lee Jones, Javier Bardem, Josh Brolin, Woody Harrelson, Kelly Macdonald, Tess Harper

Prodej vstupenek na místě vždy v den projekce půl hodiny před začátkem promítání.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tahle země není pro...

Hotel Barcelo Brno PalaceBrno (93 metrů)

ProtiatomovĂ˝ kryt 10-ZBrno (141 metrů)

Best Western Premier Hotel International BrnoBrno (218 metrů)